Dub 102017
 

Milí příznivci,

moc si vážíme všech krásných ohlasů, které od vás dostáváme, stejně tak jako vaší trvalé podpory, která se velmi příjemně promítá do návštěvnosti našich koncertů. Rozhodli jsme se zajít ještě dále a spustit takzvaný „NÁHRADNICKÝ PROGRAM“.

Tento program spočívá v tom, že si vyberete písničku (nebo i více písniček), kterou byste si s Oktetem rádi zazpívali, ozvete se nám, a jakmile nastane v našem harmonogramu vhodný okamžik, pozveme vás na pár zkoušek, kde se zapojíte jako jeden z nás. Na následujícím koncertě pak můžete vaši vybranou skladbu zpívat s námi, nebo dokonce někoho z nás nahradit :-). Podle toho, jak se to celé povede, je možné, že pak budeme vybrané zpěváky držet v pohotovostvím režimu a povolávat je do služby, pokud některý okteťák vypadne ;-). Ale to předbíháme.

Pokud už máte jasno, že si s námi chcete zazpívat a víte, v jaké skladbě byste rádi zazářili, napište nám. Nezapomeňte uvést vaše jméno, skladbu, kterou jste si vybrali, post (tedy hlas, který chcete zpívat, případně specifikovat, zda se jedná o sólo a které), případně další doplňující informace, které vás napadnou. Pak už stačí jen vydržet, až nazraje správná doba a pozveme vás na konkrétní zkoušky.

Podmínkou je schopnost čtení z not nebo příkladná domácí příprava, intonace na oktetí úrovni (posuďte sami) a velká dávka nadšení :-). Pokud si brousíte zuby na nějaké sólo, budeme na vás mít asi o trochu větší nároky než na zpěváky běžných sborových partů, nicméně určitě není čeho se bát. Zkoušíme každé pondělí 18:30 – 20:30 v ZŠ Brdičkova na Lužinách (Praha 5). Pokud se chcete předem poradit, nebo vás zajímá něco, co ještě nebylo napsáno, klidně pište nebo volejte Sylvě, která má program na starosti.

Těšíme se na vás! 🙂

Přejít k navigační liště