Dub 092018
 

„Tuctový“ – nebo-li dvanáctý 🙂 ročník tradiční Lionské akce se uskuteční v domě u Kamenného zvonu na Staroměstském náměstí. Výtěžek ze vstupného a z aukce výtvarných předmětů bude věnován školám specializovaným na výuku zrakově postižené mládeže – gymnáziu a střední odborné škole v Praze 5 – Nových Butovicích

Bře 122018
 

Velevážené publikum!

Přijměte pozvání na koncert „Mikrooktetu“! Nečekejte nic malého, ba naopak, zvuk znásobený elektro-akustickou aparaturou se bude linout všemi směry a vy mu jen tak neuniknete! Po letech jsme se rozhoupali a rozhodli vyzkoušet, jak bychom asi tak mohli znít v O2 aréně Pro začátek jsou naše ambice o něco skromnější, postačí nám k tomu Vršovické divadlo MANA (mapa zde). Co od nás očekávat? Kromě výcucu z toho současného, nějaké novinky a naopak nějaké vykopávky, každopádně nabušený repertoár vhodný pro mikrofonovou extázi! Třeba to bude poprvé a naposled, kdo ví, ale už jenom proto si tuto událost rozhodně nenechte ujít!

Těšíme se ná Vás! 
Váš Oktet

Pozvánka:

Lis 092017
 

Jak se tak Oktet pomalu probouzí z letního rozpoložení, bum(!) a hned je tu podzimní koncert! Že by stejná nuda jako obvykle? Nikoliv! Náhradnický program je tu!  Zajímá vás kteří náhradníci se nám přihlásili a jaké kousky si zvolili? Tak se na to přijďte podívat do sv. Martina a sami se přesvědčíte o jejich kuráži! Těšíme se na vás! Oktet ++++(?)

Pozvánka:

Přejít k navigační liště