Říj 042014
 

Po dvou letech se opět vracíme na náš nejoblíbenější festival Jirkovský Písňovar, pořádaný sborem Ventilky. Tentokrát opět soutěžně, tak nám držte palce! V sobotu 4.10. budou probíhat soutěžní vystoupení na zámku Červený Hrádek (mapa), v neděli 5.10. pak koncerty v regionech, které si rovněž nenecháme ujít. O podrobnostech vás budeme informovat.

…a jak to všechno dopadlo? 🙂

„Oktet (velmi!) děkuje všem organizátorům Jirkovského Písňovaru, kteří opět dokázali připravit svůj bezkonkurenční festival na jedničku s * a stejně tak publiku, které nekompromisně vytvořilo nádhernou atmosféru! Doufáme, že i my jsme pozitivně přispěli svým dílem. Těšíme se na Vás všechny napřesrok, zase o prvním říjnovém víkendu, ahoj!“

Tak se nám to zase podařilo :), po třech letech jsme se zúčastnili soutěžně a vítězná cena – Jirkovský rytíř – opět putuje k nám (výsledkovou listinu naleznete tady). Gratulujeme rovněž ostatním sborů, v tak silné konkurenci je to pro nás čest! 🙂 No a pak samozřejmě nesmíme opomenout poděkovat panu Hurábovi – našemu nepřekonatelnému(!) hostiteli a v neposlední řadě publiku v Jindřišské, se kterým jsme v místní kapličce zakončili poslední festivalový koncert v regionu.

Tady se můžete podívat a poslechnout si na naše soutěžní vystoupení.

A ještě pár fotek ze sobotního programu na Červeném Hrádku a nedělního vystoupení na Jirkovském náměstí:

Přejít k navigační liště