Nápověda pro návštěvníky

 

Orientace v událostech

V událostech naleznete souhrn veškerých uplynulých, i budoucích událostí. Tyto jsou řazeny chronologicky za sebou od nejstarších (dole) po nejnovější/budoucí (nahoře). Chcete-li ze všech událostí vyfiltrovat například pouze koncerty, stačí zvolit příslušnou podkategorii (neboli rubriku).

Komentáře

Komentář lze napsat k téměř každému příspěvku na našich stránkách, ať už se jedná o koncert, fotogalerii, informaci o festivalu, či zahraničním zájezdu. Pokud nechcete komentovat konkrétní událost, ale přesto byste nám rádi něco napsali, můžete k tomuto účelu použít návštěvní knihu. Komentáře můžete vkládat buďto anonymně a nebo pod svým vlastním profilem, který si na našich stránkách jednoduše zaregistrujete.

Registrace

Pokud chcete přidávat komentáře poněkud „osobněji“, můžete se na našich stránkách zaregistrovat. Vytvoříte si tím profil jednoduchý profil, kde si můžete vložit fotku/obrázek, napsat o sobě pár informací, záleží jen na vás. Registrovat se může každý návštěvník, stačí vyplnit jméno, e-mail a heslo. Formulář naleznete v pravém sloupci v prvním okně (tlačítko Registrace).

V současné době byla možnost registrace z důvodu SPAMu pozastavena.

Odběr pozvánek na koncerty

Chcete-li dostávat e-mailové pozvánky na naše koncerty, stačí se jednoduše přihlásit k odběru. Odkaz naleznete v pravém sloupci, ve druhém okně odshora. Budete přesměrováni na Google skupiny, kde máme vytvořenou koncertní konferenci, stačí postupovat dle tamějších pokynů.

Koncerty

Chcete-li zjistit jaké koncerty chystáme, stačí se podívat do rubriky plánované koncerty. Řazeny jsou vzestupně, tedy nejbližší koncert naleznete nahoře, naopak časově nejvzdálenější úplně dole.

Přejít k navigační liště